Новые компании

Як обрати алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки

Застосування світлодіодних стрічок в Україні стає все більш популярним. Їх з успіхом використовують в декорі інтер´єрів, магазинів і великих торгових центрів, підсвічування музейних експонатів, в рекламній і розважальної індустрії, в ландшафтному дизайні і декоруванні архітектурних об´єктів. Щоб світлова смужка з LED джерелами світла не виходила з ладу і прослужила довгий термін, фахівці рекомендують використовувати спеціально призначене обладнання - профіль для світлодіодної стрічки. Він не тільки захистить світлодіоди від перегріву, захистить їх від проникнення пилу і вологи, а й допоможе зробити освітлення вузькоспрямованим. З його допомогою можна встановлювати світлодіодну смужку навіть у важкодоступних місцях.

профіль led

Алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки

В основному, для виготовлення профілів застосовується анодований алюміній, рідше використовується пластик. Алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки має ряд переваг - надійність, легкий монтаж, компактність, наявність систем тепловідведення і світловідбивання робить його використання більш пріоритетним.

Існує кілька типів профілів - накладної, вбудований, кутовий. Вибір кріплення залежить від технічних параметрів світлодіодні стрічки і місця її установки.

Накладний тип профілю є найбільш затребуваною моделлю. Застосовується для зовнішнього кріплення світлодіодним смужки на стелю, стіни, меблі та інші елементи інтер´єру. В екстер´єрі використовується для декоративного підсвічування будинків, рекламних вивісок і т.д. Відрізняється легкістю монтажу і універсальністю. Кріпиться до будь-якого типу поверхні.

Вбудований профіль встановлюється в закритих приміщеннях. Оснащення світловими фільтрами створює красиве рівномірно освітлення в багаторівневому стелі, стінах, меблях. Монтується в заздалегідь заготовлені поглиблення, що забезпечує його однакове становище в одній площині з висвітлюються елементом інтер´єру.

Кутовий тип істотно спрощує установку світлодіодним смужки в місцях, де світловий потік повинен бути спрямований під кутом 450 на об´єкт освітлення. Застосовується для підсвічування вітрин магазинів, торгового обладнання, внутрішнього освітлення шаф, прихованих ніш тощо. Допомагає вигідно підкреслити товар у вітринах ювелірних магазинів.

Монтаж профілю будь-якого типу здійснюється за допомогою саморізів, клейкою двосторонньої стрічки або різьбових кліпс - вибір кріплення залежить від виду поверхні. Конструкція профілю також включає в себе оптичний розсіювач (прозорий / матований) і торцеві заглушки, які продаються окремо.

Купити профіль для світлодіодної стрічки в Харкові

Купити якісний профіль для світлодіодної стрічки в Харкові для будь-якого типу поверхні можна в інтернет магазині Ledstorm. Всі моделі, представлені в магазині, відповідають найсуворішим нормам якості і безпеки. Доставка здійснюється у всі регіони України.

Пока нет комментариев к данной статье.
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии к статьям!